KONST / Litografier / Färglitografi 3262345
nr 326 2345
Färglitografi
Olle Baertling, E.A, 1974-80, 74x108, (SK. Bla vikskador)
Utrop:
100 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 6 september 2004
150 kr
400 kr
350 kr
500 kr
600 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr
1.900 kr
6
1.500 kr
6
2.000 kr
2.400 kr
7
4.000 kr
3.800 kr
ledande budet*